Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
21.11.2024

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

 

 

 

 

28.05.2021 16:16
Версія для друку
  • RSS

Сакубітрил/валсартан у пацієнтів з гострим інфарктом міокарда 

Результати нового контрольованого дослідження показали, що терапія сакубітрілом / валсартаном близько підійшло до демонстрації ефективності для запобігання серцево-судинної смерті або  нових подій серцевої недостатності у пацієнтів, які щойно перенесли ІМ, але не мали в анамнезі серцевої недостатності.

У дослідження PARADISE-MI  взяли участь 5669 пацієнтів без серцевої недостатності в анамнезі протягом в середньому 4 днів після гострого інфаркту міокарда в 495 центрах в 41 країні в протягом 2016-2020, 8% зареєстрованих пацієнтів з США. Середній вік пацієнтів становив 64 роки, близько трьох чвертей становили чоловіки, 43% страждали на діабет. Критерії включення в дослідження вимагали, щоб фракція викиду лівого шлуночка не перевищувала 40%, а серед включених пацієнтів вона становила в середньому близько 37%.

Первинною кінцевою точкою дослідження була комбінована частота серцево-судинних смертей, госпіталізацій з приводу серцевої недостатності або амбулаторних відвідувань з приводу серцевої недостатності. Протягом середнього періоду спостереження в 23 місяці це відбувалося зі швидкістю 7,4 / 100 пацієнтів-років в групі раміприлу і 6,7 / 100 пацієнтів-років в групі сакубітріла/валсартану, що на 10% знижує відносний ризик при прийомі сакубітріла/валсартана.

Кілька вторинних аналізів ефективності показали значні переваги сакубітріла/ валсартану порівняно з раміприлом, включаючи загальну кількість подій, що становлять первинну кінцеву точку, з 21% зниженням відносного ризику, пов'язаного з сакубітрілом/валсартаном, а також подій, викладених дослідниками. Перевага первинної кінцевої точки для сакубітріла/валсартану також було значною в двох аналізах підгруп: пацієнти віком 65 років і старше (приблизно половина досліджуваної когорти), у яких було зниження відносного ризику на 24% при прийомі сакубітріла/валсартану порівняно з раміприлом, і 88% пацієнтів, які отримували черезшкірне коронарне втручання з приводу гострого інфаркту міокарда, мали зниження відносного ризику на 19% при прийомі сакубітріла/валсартану порівняно з пацієнтами, які отримували раміприл.

Дані щодо безпеки дослідження показали майже ідентичні показники в двох групах лікування для загальних небажаних явищ, серйозних небажаних явищ, небажаних явищ, які призвели до припинення прийому досліджуваного препарату, а також лабораторних показників. Найбільшими відмінностями між групами лікування було помірне перевищення гіпотонії при прийомі сакубітріла валсартана, 28% в порівнянні з 22% при прийомі раміприлу, і помірне збільшення частоти появи кашлю при прийомі раміприлу, 13%, в порівнянні з 9% при прийомі сакубітріла/валсартану.

Незважаючи на те, що лікування сакубітрілом/валсартаном не принесло значних переваг, воно виявилося безпечним, аналогічним  раміприлу,  який є основою лікування цих пацієнтів.

Дослідники заявляють, що лікування сакубітрілом/валсартаном у пацієнтів з гострим інфарктом міокарда протягом декількох днів після події можливо, спрямоване на запобігання майбутній серцевій недостатності.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми